Skocz do zawartości

ZBANOWANY Odwołanie - CR!$

CR!$
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: CR!$
Data zdarzenia: 2022-01-20 21:43:47
IP/SteamID: STEAM_0:1:190989295
Rodzaj blokady:  ban
Na którym serwerze została nadana blokada: ONLY MIRAGE
Nick Admina banującego: w source banie jest Podany AUTOMAT wiec rozumiem to jako ' Serverowy Anti-cheat ' 
Opis sytuacji: dostałem bana  wczoraj w momencie gdy nie grałem juz na serwerze. z rana dopiero zobaczyłem ze dostałem Ban. Ban nadany za rzekome WH. 

Witam, Zostałeś zbanowany przeze mnie.
Na początku odpisze ci na twoje 'rzekome' wh tu masz link jak ja to widziałem:
https://youtu.be/gw4bML48z2E

Więc jak ktoś chce pooglądać ten cyrk to demko z dnia 20.01.2022r. Godzina 20:01 - 20:45. Poniżej daję link do pobrania:
http://735012.node56.pukawka.pl/dem-de_mirage-1642705318-1642707904.zip

A teraz Rozpiszę do demko chociaż po filmiku wyżej nie ma co już rozpisywać 🙂

Rozpiska:
00.47 - Zacznijmy od rozgrzewki gdzie już można coś podejrzewać, ponieważ nie wiedziałeś o graczu, który stał na górze rampy a ty jak nigdy nic tam sie wcelowujesz na starcie 🙂
1.20 - No to runda pierwsza gdzie zabiłeś gracza, mimo że twój teammate ci zasłonił a ty jakbyś wiedział zabiłeś bez problemu. Jest to akcja z filmiku od minuty 1:38.
1.24 - Dalej runda pierwsza no obv wh i trochę za szybki strzał
3.05 - Stoisz z kosą na midzie i nawet się nie boisz, następnie wychodzisz na chłopa wcelowany.
3.21 - Biegniesz z kosą na undera i ponownie się nie boisz, następnie wychodzisz wcelowany w under i zabijasz
4.35 - Biegasz z kosą na midzie - sytuacja jak wyżej, następnie na kosie rushujesz sobie od pleców na B
5.52 - Na B jesteś wcelowany jak gracz rzuca granat i dokładnie śledzisz go celownikiem 
6.15 - Dałeś nade pod nogi mimo że nie wiedziałeś o nim.
6.57 - Przeskakuje ci celownik przez ścianę na pana z CT 

Po tej akcji nie ma sensu dalej rozpisywać jak ktoś jest zainteresowany to może obejrzeć całe demko lub filmik wyżej tam są wszystkie wymienione powyżej akcje.

Pozdrawiam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...