Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

ONLY AWP Kilka Propozycji

Krzyżyk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Dodanie wabika oraz granatu odłamkowego dla vipa.

2. Naprawienie błędu który wywala gracza z serwera w trakcie ładowania mapy. (często się to zdarza)

3. Dodanie nowych map do których linki są w propozycji @ ragnar  oraz mojej. (ważne ponieważ mamy ledwo 15 map)

4. Reset topki/rang i reszty w dniu 1.05.2021

5. Przy najbliższym resecie zmienić rangi z faceitowych na rangi od silvera do globala z meczów turniejowych. (rangi które są już się znudziły owe rangi byśmy zmieniali co każdy reset)

6. Dodanie jakiegoś Svipa który będzie miał więcej udogodnień niż zwykły vip i oczywiście będzie droższy.

Jeśli jakiś gracz/admin ma propozycje zapraszam do dyskusji co będzie lepsze dla serwera.

Pozdrawiam,Cieplutko Krzyżyk.

giphy.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Odniosę się tylko do pkt nr1 "Dodanie wabika oraz granatu odłamkowego dla vipa." - wabik w/e / granat ? po co i w jakim celu ? Dostajesz granatem na malej mapie i każdy kolejny strzał Cie zabija, przypominają mi się obrazki typu 1v1 cyk granacik lub po co będę strzelał rzucę sobie (skoro jest to server AWP to nie rozumiem po co wrzucać w to jeszcze granaty/bronie którymi możesz zabić - rozumiem młodzi ludzie będą mieli fun rzucając pod nogi granaty z respa na drugi resp jednak dla mnie osobiście jest to wielki minus). Grałem na servach z tego typu bajerami i hatfu na takich VIP plejersuf co zamiast grać bronią rzucają sobie pomidorami.

goku4.png

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście uważam, że na tego typu modyfikacji granat nie będzie potrzebny chociaż jeśli właściciel myśli inaczej to wabik już bym mógł się zgodzić. Na pewno serwer potrzebuje troszkę map ponieważ chyba za dużo ich nie ma, a wiadomo im mniej tym szybciej się to przejada. Odnośnie rang faceitowych ta modyfikacja, która jest na serwerze moim zdaniem totalnie posysa - zbyt szybko się nabija, dużo ich i kłują w oczy :pepe_ban:. Jestem za dodaniem coś podobnego jak jest na 5v5 ewentualnie dodać jak kolega tutaj proponuje w stylu rang meczów rankingowych.  Chyba, że jest w internetach coś ładniejszego :pepe_salami:.

original.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel
  1. Nie
  2. Z serwera czy całkowicie CS'a? Napisz na priv
  3. Będą dodane
  4. @ KrzyżykAWP @ MasujTurboPtysia<3 Zaledwie 5 osób wbiło maksymalną rangę (po 2 miesiącach), więc po co ten reset? Gdybyśmy zmienili rangi na na matchmakingowe lub na taki system jak jest na 5v5 czyli rangi + elo to albo strasznie długo by trwało wbicie z jednej rangi na drugą, albo taki reset musielibyśmy robić co tydzień, nie zapominajcie, że to Only AWP, gdzie rundy są szybkie i łatwo się farmi punkty. Aktualnie przeskoki między rangami następują dość szybko, ale jest ich tyle, że nie łatwo jest wbić ostatnią - i taki był zamiar.
  5. j/w
  6. Nie widzę potrzeby
Odnośnik do odpowiedzi

• Shazzy zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.