Skocz do zawartości

ROZPATRZONA Administracja na serwerze.

KsD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: KsD
Nick Gracza/Admina: "Administarcja"
Data zdarzenia: 13.12.2021
Dowody: ---------
Wyjaśnienie: Na początku od razu napiszę, że nie mam pewności czy w dobrym dziale piszę. Jak coś to proszę przenieść. A więc bez przedłużania chciałbym poruszyć temat administracji na serwerze, której tak naprawdę nie ma. Ja rozumiem życie prywatne i inne sprawy. No, ale jeżeli na serwerze są rekrutowane osoby które w dniu pisania podania nawet nie spełniają wymagań. No to raczej po pozytywnym rozpatrzeniu podania ta sytuacja się nie zmieni. Jeżeli nadal na serwerze będą takie braki w aktywnej administracji która będzie trzymała rękę na pulsie. To niestety co z tego, że serwer wstał to żywych po dłuższym zamarciu jak ludzie zaczną odchodzić jeśli na każdej mapie czy to dziś czy wczoraj przez całe rundy kampią te same osoby. I nic nie można na to poradzić. Owszem można pisać zgłoszenia na forum tylko na te kwestie trzeba by poświęcić bardzo wiele czasu. To tak w skrócie, napisałem ten temat dla dobra ogółu. Pozdrawiam.

• Ukrainiec z polskim portfelem

Nie jest to nic na co mielibyśmy wpływ. Jedyne co możemy w tej sytuacji zrobić to otworzyć szybką rekrutację z zaniżonymi wymaganiami, co też zaraz zrobię.
Po dzisiejszej rezygnacji @ sanctos. , który zostało nam 3 adminów, nie licząc ACT+, w tym @ Lim3kAWP , któremu zepsuł się komputer i nie będzie go przynajmniej tydzień, więc też nie ma co ich winić bo każdy jest codziennie przynajmniej godzinę na serwerze, a jedynym problemem jest ich ilość.

skarga_rozpatrzona.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...