Skocz do zawartości

niresh

ctrl+c / ctrl+v
 • Postów

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dotacje

  0,00 zł 

3 obserwujących

Ostatnie wizyty

673 wyświetleń profilu

Osiągnięcia niresh

 1. dzięki za unikalną rangę, jeszcze daj mi permisje do czatu

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Shazzy

   Shazzy

   obejdzie się 

  3. Shazzy

   Shazzy

   ale w headerze zostawiłem niespodziankę, nie ma za co :putin:

  4. niresh

   niresh

   okok, szczerze nie zajmuje się tym 

 2. niresh

  ROZPATRZONA Administracja

  Zamykam na razie ten temat, teraz decyzja należy do nas.
 3. Jeden post został już otwarty na ten temat, zamykam ten.
 4. niresh

  ROZPATRZONA Administracja

  Po przejrzeniu logów stwierdzam jedno, aktualnie podejmuję decyzję związaną z Develinem, otrzymuje on bana na tydzień jest on starym graczem i wszyscy dobrze go znają ale ja dalej nie będę pozwalał na takie zachowanie na moim serwerze, powodem jest straszna toksyczność oraz zły wpływ na serwer. Jeśli jeszcze raz będzie miała miejsce taka sytuacja nie podejdę do tego tak łagodnie jak teraz.
 5. niresh

  ROZPATRZONA Administracja

  @ MultiKillIMIRAGE @ SVJMIRAGE zapraszam
 6. niresh

  ODRZUCONA Nowe Plany ;)

  Nie będziemy się bawić co miesiąc w zmianę obrazków z faceit na rankingowe, aktualnie zostaje tak jak jest. W najbliższym czasie możliwe ,że to się pojawi. Do reszty propozycji @ blaqus się odniósł jeśli coś się zmieni napiszemy o tym na discordzie.
 7. niresh

  ODRZUCONA propozycja do zmiany na serwerze

  Aktualnie nie zostanie to dodane, po to jest ranga VIP, żeby miała coś w sobie unikalnego. Czyli mowa o podwójnym skoku, jeśli to dodamy to wtedy po części vip straciłby sens. Odrzucam propozycje.
 8. niresh

  ROZPATRZONA Utrata vipa

 9. niresh

  PODANIE ODRZUCONE Podanie administratora

  Aktualnie trwa szybka rekrutacja zapraszam tutaj:
 10. Byłbym chętny, ale dzisiaj dopiero konto na forum 😛

   

  1. niresh

   niresh

   Jakaś propozycja? 🤨

 11. niresh

  ONLY MIRAGE Szybka rekrutacja na admina

  Szybka rekrutacja to rodzaj przyśpieszonej rekrutacji w której swoją opinię wyrażają tylko Właściciel serwera oraz Opiekun serwera. Wymagania: 1.Kandydat na admina powinien posiadać: -minimum 16 lat; -konto na forum od co najmniej 7 dni; -minimum 20h spędzonych na serwerze; -Przynajmniej 10 godzin przegranych na serwerze w ciągu ostatnich 30 dni (Czasówka na GT) -minimum 5 sensownych postów. -Konto Prime 2.Kandydat na admina nie powinien posiadać: -ostrzeżeń na koncie; -nałożonych banów/wyciszeń na serwerze. 3.Kandydat na admina powinien znać: -regulamin forum; -regulamin serwera. -Zaleca się posiadanie identycznego nicku na serwerze i forum. Wzór: Nick z serwera: Imię: Wiek: Link do profilu STEAM: Konto Prime(TAK/NIE): Jak długo grasz na serwerze?: Doświadczenie w byciu adminem: Znajomość komend admina (0-10): Umiejętność rozpisywania demek: TAK/NIE Link do Gametrackera: Sprawny Mikrofon (TAK/NIE): Dlaczego Ty?:
 12. niresh

  ODBANOWANY Odwołanie - Dorschuu

  Jutro zedytuje post i napisze co i jak dokładnie. Na początku jakoś nie wzbudzałeś żadnych podejrzeń ale po paru rundach stwierdziłem ze coś jest nie tak. Zabiłeś mnie dwa razy przez smoke wiedziałeś gdzie jestem, gdy wszedłem na spekta zacząłeś dziwnie grać, wcelowywanie się w graczy, wiedziałeś gdzie jest gracz a przecież nie musiał on być akurat tam. Na moje, mocno się kryjesz ale jak dojdzie do jakiejś akcji to trochę ci to nie wychodzi konto nowe, zerowy lvl, ukryte godziny. W pewnym momencie powiedziałeś ,że trzech jest kuchnia, skąd mogłeś wiedzieć ilość osób skoro widziałeś tylko jednego gracza który ci przeskoczył, a akcja ostatnia przed która dostałeś bana była tylko dopełniającą to, nie powiem może i przypadek ale w to wątpię. Edit: Prosiłbym o sprawdzenie całego demka przez ubt, @ dorschuu rozpisał sobie sam to i powiedział swoje zdanie jednak proszę o przeanalizowanie tego demka.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...