Skocz do zawartości

niresh

Właściciel MIRAGEMIRAGE
 • Postów

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dotacje

  0,00 zł 

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

214 wyświetleń profilu

Osiągnięcia niresh

 1. Poczekamy na więcej opinii na ten temat.
 2. - Oddaj głos na nasz serwer - https://gosetti.pl/serwery/145.239.26.145:28015 (Aby zagłosować kliknij link powyżej) GŁOSOWAĆ NA SERWERY MOŻNA RAZ DZIENNIE!
 3. REGULAMIN SERWERA ONLY MIRAGE §1. Zasady Ogólne: §1.1. Wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz poniższy regulamin. §1.2. Nieznajomość regulaminu, nie zwalnia z jego przestrzegania. §1.3. Administracja ma prawo do zmiany regulaminu w dowolnym okresie. §2. Rozgrywka i Zachowanie: §2.1. Zakaz puszczania bindów, muzyki. §2.2. Na serwerze wykonujemy cele mapy. Zabrania się umyślnego przeszkadzania w grze. §2.3. Nadmierne kampienie jest zabronione. §2.4. Zakaz zmiany drużyn i podawania informacji o położeniu danych graczy. §2.5. Zakaz podawania informacji o położeniu graczy na komunikatorze głosowym. §2.6. Surowo zabronione wyzywanie, obrażanie, poniżanie i prowokowanie administracji / graczy. §2.7. Przekleństwa są dozwolone, lecz nie wolno ich nadużywać. §2.8. Zakaz nadużywania mikrofonu. §2.9. Zakaz używania modulatorów głosowych. §2.10. Zakaz spamowania na czacie. §2.11. Pisanie słów "ez, łatwo, essa" traktowane będzie jako prowokacja. §2.12. Zakaz wpisywania kill w konsoli podczas rundy. §2.13. Zakaz informowania innych o obecności admina na spect. §2.14. Zakaz Uciekania przed banami oraz innymi blokadami. §2.15. Mikrofon +16 lub po mutacji. §2.16. Zabronione jest używanie wszelkich wspomagaczy bądź ich reklamowanie. §2.17. Zabronione są nicki: Wulgarne, promujące treści religijne oraz obrażające innych graczy bądź administrację. §2.18. Zakaz ustawiania obraźliwych nazw broni ( PRZYKŁAD " XXX to ku*** ). §2.19. Zabrania się podszywania pod administrację. §2.20. Na serwer zabrania się wchodzenia na tzw. " aktywnym banie ". §2.21. Zabronione jest reklamowanie innego forum bądź sieci serwerów. §3. Taryfikator Banów §3.1. Używanie wspomagaczy - Ban permanentny §3.2. Reklama innych sieci - Ban 7 Dni/Perm §3.3. Obrażanie graczy - Gag / Mute / Ban od 1 godziny do 12 godzin. §3.4. Obrażanie Administratora - Gag / Mute / Ban od 12 godziny do 2 tygodni §3.5. Prowokowanie - Gag / Mute od 30 minut do 3 godzin §3.6. Podszywanie się - Ban od 12 godzin do tygodnia §3.7. Dawanie informacji na komunikatorze głosowym - Ban 7 Dni / Miesiąc / Perm §3.8. Spamownie - Mute / Gag na 30 minut §3.9. Ucieczka od bana - Wartość bana X2 §3.10. Nadużywanie mikrofonu - Ban od 1 godziny do 6 godzin §3.11. Utrudnianie pracy Adminom - Ban od 1 godziny do 3 godzin §3.12. Wpisywanie kill w konsoli - Ostrzeżenie/Kick/Ban - 30min/120min/1dzien §3.13. Puszczanie bindów/muzyki - Ostrzeżenie / Mute Perm §3.14. Informowanie że admin jest na spect - Ostrzeżenie / Ban 30min §3.15. Cele mapy, trollowanie - Ostrzeżenie / Kick / Ban 30 min §3.16. Mikrofon +16 lub po mutacji - długość muta w zależności od admina
 4. WZÓR Twój Nick: Nick Gracza/Admina: Data zdarzenia: Dowody: Wyjaśnienie: UWAGA! Wszelkie dowody należy wrzucać na zippyshare.com. Skarga bez dowodów zostanie odrzucona! Pamiętaj, że cała rozgrywka jest zapisywana w formie DEMKA przez GOTV. Głos również jest nagrywany. Jeżeli chcesz wykorzystać nagranie, skopiuj link do odpowiedniego dema: KLIK Dema są odświeżane w ciągu 30 minut od momentu zakończenia danej mapy.
 5. WYMAGANIA: Kandydat na admina powinien posiadać: minimum 16 lat; konto na forum od co najmniej 7 dni; minimum 20h spędzonych na serwerze; Przynajmniej 10 godzin przegranych na serwerze w ciągu ostatnich 30 dni (Czasówka na GT) minimum 5 sensownych postów. Konto Prime Kandydat na admina nie powinien posiadać: ostrzeżeń na koncie; nałożonych banów/wyciszeń na serwerze. Kandydat na admina powinien znać: regulamin forum; regulamin serwera. Zaleca się posiadanie identycznego nicku na serwerze i forum. Aby sprawdzić ilość godzin spędzonych na serwerze, skorzystaj z serwisu GameTracker.com (KLIKNIJ) Po odrzuconym podaniu dopuszcza się napisanie kolejnego po upływie 7 dni kalendarzowych. Do każdego podania podchodzimy indywidualnie. Braki w wymogach nie przekreślają szansy na przyjęcie podania! WZÓR: Nick z serwera: Imię: Wiek: Link do profilu STEAM: Konto Prime(TAK/NIE): Jak długo grasz na serwerze?: Doświadczenie w byciu adminem: Znajomość komend admina (0-10): Umiejętność rozpisywania demek: TAK/NIE Link do Gametrackera: Sprawny Mikrofon (TAK/NIE): Dlaczego Ty?: Składka: UWAGA! Całkowicie zabronione jest wypowiadanie się we własnym podaniu. Jedynym wyjątkiem w tej sytuacji jest usprawiedliwienie/obrona przed ewentualnymi zarzutami.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...