Skocz do zawartości

dbk

Polak z ukraińskim portfelem
 • Postów

  487
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  86
 • Dotacje

  0,00 zł 

Treść opublikowana przez dbk

 1. dbk

  Wasze gryzonie

  Logitech G Pro Wireless - wszystko git poza launcherem G Hub... Ten od Steela znacznie bardziej intuicyjny.
 2. Cześć, Jak pewnie część z Was zauważyła od dłuższej chwili wraz z @ Shazzy jesteśmy coraz mniej dostępni/aktywni/osiągalni. Oboje jesteśmy już zmęczeni prowadzeniem forum, mamy swoje lata i postanowiliśmy, że sieć idzie na sprzedaż. Przez ten lekko ponad rok pojawiło się tu kilka nowych duszy, ale prawdą jest też, że z większością znamy się znacznie dłużej (GS czy nawet część ludzi którzy przyszli do nas z serwerami Shazziego). Pojawiły się przeróżne oferty opiewające na mniejsze bądź większe części sieci (same serwery, sama licencja etc.) jednak finalnie zdecydowaliśmy się przekazać całą sieć na rzecz @ Dejf i liczymy na to, że to co zaczęliśmy będzie przez lata kontynuowane. Mam nadzieję, że wszyscy dotychczasowi użytkownicy przyjmą nowego właściciela i będą go wspierać w trudnych chwilach. Oczywiście mam również nadzieję, że będzie to działać w drugą stronę. Jeśli chodzi o mnie - zostaję na sieci z naszym TS'em i nadal wraz z @ Wełna będziemy się nim zajmowali. Lada moment poprawimy wszystkie kanały. Ponadto w miarę możliwości i umiejętności nadal jestem dla Was wszystkich dostępny i możecie liczyć na moją pomoc jeśli tylko nastanie taka potrzeba. Dziękuję wszystkim za ten wspólnie spędzony czas i nadal jesteśmy w kontakcie! 🙂
 3. Z racji tego, że serwer nie należy już do naszej sieci i nie mam jak sprawdzić okoliczności wyjątkowo nadaję UB. Pamiętaj jednak, że: odwołania piszemy do 48h od momentu otrzymania bana, otrzymałeś w sumie 2 bany za obrazę więc będziesz pod szczególną obserwacją.
 4. dbk

  ZAMKNIĘTY Urlop

  No to naprawiaj kompa i wracaj 😄 P.S. Lada moment wakacje to może robota i jaki nowy RTX 3090?
 5. dbk

  ODBANOWANY Odwołanie - TaIFun

  GOTV: http://857226.node48.pukawka.pl/dem-de_mirage-1649781365-1649784173.zip 34:34 wbija na serwer, pierwsza akcja prefire na connect + głowa na POWERZE XD 37:30 idealny timing, może fart 39:30 nawet mnie nie widzal i leci pref w pałacach, po czym idzie rampe i usilnie czeka az cofne. W następnej rundzie leci twardo pałac bo wie że nikogo nie ma, w miarę normalny strzał w powera i cofka, zoomuje na terro jak ziomek podchodzi i wtedy dostaje bana. Co ma jedno do drugiego? 440h to się robi w 3 miesiące, a znajdą się i tacy co w dwóch się zmieszczą. W tym wypadku opcje są dwie - albo jesteś talentem i się marnujesz albo beztalenciem, który nie potrafi czysto grać 🙂 Ogólnie poza jakimiś czasówkami biega i trzęsie tym celownikiem jakby miał co najmniej Parkinsona. Zawsze jest w odpowiednim miejscu i czasie. Moim zdaniem dobre krycie. Może faktycznie się trochę pośpieszyłem. Po chłodnej analizie tak na 90% ban powinien zostać, jednak finalną decyzję zostawiam bardziej doświadczonym kolegom 🙂 @ AC TeamACT
 6. dbk

  ONLY MIRAGE CHANGELOG SERWERA

  10.04.2022 - Dodano rezerwację slotów. Powyżej 20 graczy na serwer wejdzie tylko admin l/lub gracz z VIP'em.
 7. dbk

  ONLY MIRAGE CHANGELOG SERWERA

  09.04.2022 - Dodano fast drop. Oznacza to, że jeśli masz szansę na drop skrzynki to wypadnie ona od razu, nie trzeba dogrywać mapy do końca.
 8. dbk

  Moja ocena serwera

  Gram na tym serwerze codziennie dość intensywnie i nie zauważyłem problemów, które opisujesz. Nie wykluczam, że podczas mojej nieobecności może być inaczej, ale dopóki nie przedstawisz twardych dowodów Twoje posty są zwykłym spamem. Proszę więc abyś zaprzestał pisania tego typu tematów, bo będziemy musieli nadawać ostrzeżenia, a raczej staramy się tego nie robić. Temat ląduje w koszu, bo totalnie nic nie wnosi oprócz Twoich żali.
 9. Myślę, że rozwiałem wątpliwoście w linku podanym niżej. Postaraj się następnym razem nie zakładać dwóch identycznych tematów.
 10. dbk

  ODRZUCONA skarga

  1. Wchodzisz z chłopakami na discorda na jeden kanał, gdzie często padają niecenzuralne słowa. Nawet jeśli faktycznie zrobili sobie z Ciebie ofiarę na tym DC to po prostu do nich nie wchodź - z tego co wiem zarówno na DC jak i TS3 jest multum pustych kanałów, gdzie możesz rozmawiać ze znajomymi. 2. Tak jak pisze ENEF - nie możemy nikogo karać za to co mówicie do siebie na discordzie... Często na poszczególnych kanałach siedzą paczki znajomych, którzy obrażają się od najgorszych. Często też na kanały wchodzą osoby, z którymi nie mają ochoty rozmawiać. Nie znam szczegółowych relacji między wami, ale być może jest tak, że chłopaki sobie grają/gadają a Ty wchodzisz "niechciany". Brzmi brutalnie, ale każdy ma prawo kogoś nie akceptować. 3. Skarga bez dowodów. W skrócie - dopóki sytuacja nie będzie miała miejsca na serwerze cs'a nie będziemy banować na serwerze cs'a. Skoro czujesz się nękany to tak jak napisałem wyżej po prostu nie wchodź z nimi na jeden kanał.
 11. dbk

  Rezygnacja

  Dzięki za poświęcony czas. Wracaj jak Ci się odmieni 😄
×
×
 • Dodaj nową pozycję...